Sex

Co pro mě znamená BDSM?

6. ledna 2013 v 21:45 | Death Mannequin
Milovat a nenávidět, toužit po svobodě, ale bažit po spoutání, vzdorovat a podléhat, cítit stud a odpor, ponížení a velkolepý ohňostroj euforie, prožívat bolest a slast, strach a touhu. To pro mě znamená BDSM. Divoká jízda na horské dráze. Šílenství a extáze.

Sadismus

28. března 2009 v 20:07 | Death Mannequin
Sexuální úchylka; jedinec vyžaduje při sexuálním aktu mučení, týrání či ponižování jiné osoby, aby dosáhl kýženého vzrušení.

Zajímavosti o ňadrech

21. ledna 2009 v 16:13 | Death Mannequin
Je otázkou, proč muže tak moc lákají ženská prsa.

Úvod

7. prosince 2008 v 21:26 | Death Mannequin
Ano, jistě jste si všimli, že tady přibyla nová rubrika. Původně jsem ji chtěla pojmenovat BDSM, ale chci sem dávat i jiné věci týkající se sexu, včetně slovníku úchylek apod.
Doufám, že tuhle rubriku nebudu zanedbávat, což je trochu naivní, protože mám co dělat ještě s ostatními... I přesto věřím, že ji časem alespoň částečně zaplním...

Mimochodem - nejspíš tady budu muset dát varování, že stránka není vhodná pro nezletilé, abych z toho tady neměla pak problémy s adminy; tak jen abyste se nelekli až sem zamíříte příště ;)

Za většinu námětů ke zpracování děkuji svému příteli.

Sexuální úchylky

23. března 2007 v 9:00 | Death Mannequin
Sexuální úchylka, deviace, odchylka: Sexuální impulzy, fantazie nebo praktiky, které jsou neobvyklé Jde o odchylku sexuálního motivačního systému. Co je jednou kulturou považováno za sexuální odchylku, jinou společností za ni být považováno nemusí. Vzhledem k našemu právnímu řádu je deviantní chování například: zoofilie, nekrofilie, pedofilie. Sadismus a masochismus atd. v případě souhlasu obou stran nejsou protizákonné. Také zoofil, pedofil atd., který neporuší zákon, nesmí být postihován. Jedná se především o vrozené dispozice, na které má vliv výchova a zkušenosti, které je buď podpoří nebo utlumí.

Sexuální příručka z roku 1894

14. února 2007 v 9:52 | Death Mannequin
Rady a pokyny pro mladou nevěstu, kterak se chovati a jak zacházeti s intimními a osobními vztahy ve svazku manželském ku prospěchu nezrušitelnosti této požehnané svátosti a pro slávu boží.
Autor: Napsala Ruth Smythersová, milovaná žena reverenda L.D.Smytherse, pastora arkadické metodistické církve, při výročním regionálním shromáždění.
Vydáno léta páně 1894
 
 

Reklama
Reklama