Moje já - Sny

Místo za zrcadlem a výlet do Pohádky

27. května 2014 v 10:55 | Death Mannequin
Šla jsem rychle a procházela spoustou dveří, které jsem se za sebou snažila zase zavírat. Kousek za mnou mi byla totiž v patách brigádnice z práce, které jsem chtěla bůhví proč utéct a stačit se jí někam schovat. Je zajímavé, že dveře byly pokaždé jiné (přece jen v jednom domě by člověk čekal, že to bude nějak rozumně sladěné, ale ono ne) - obrovské dřevěné šoupací, staré bílé s klasickou kovovou klikou, skleněné rozrážecí, bílé s proskleným okýnkem atd. Byly tam snad všechny, které jsem kdy viděla. Nakonec jsem narazila na jedny, které vedly do nějaké kabinky (jak bývají ty na převlékání v obchodech s oblečením). Když jsem vešla dovnitř, naproti bylo přes celou stěnu jedno velké zrcadlo. Ani nevím, jak jsem to věděla, ale odsunula jsem tu stěnu stranou a za ní byla úplně stejná a mezi nimi bylo místo tak malé, že jsem se skoro bála, abych se tam vlezla se svýma velkýma gládama. Naštěstí to ale tak tak vyšlo. Asi jsem pak musela zavřít oči, protože chvilku potom jsem slyšela, jak přišla ta brigádnice (asi ještě s někým) a říká, že tady nejsem. Po chvíli následovalo "Moment-" a zvuk jako když jsem odsouvala tu stěnu se zrcadlem, za kterou jsem se schovala. Myslela jsem, že mě našla, že mě vidí, že to bylo vážně to zrcadlo, co odsunula, ale nakonec řekla, že tu opravdu nejsem a odešla pryč.

Zombie epidemie

14. října 2012 v 12:17 | Death Mannequin
Už alespoň budete vědět, k čemu jsou zlatovlásky dobré :)

Vesmírné těleso

28. září 2012 v 20:19 | Death Mannequin
Ten stál zase jednou za to...

Mučitel a dinosauři

24. ledna 2012 v 19:25 | Death Mannequin
Hledám a nenalézám...

Nechutný sen

11. ledna 2012 v 8:07 | Death Mannequin
...dnes byl opravdu vtipný! (po dlouhé době - už bylo načase)

Děravé ruce

4. ledna 2012 v 14:14 | Death Mannequin
...co víc si přát, že?

Úchyný lékárník

17. října 2011 v 20:35 | Death Mannequin
Mé sny jsou čím dál zajímavější...

Můj pohřeb

21. července 2011 v 21:33 | Death Mannequin
Kromě jiného se mi dnes zdálo, že jsem duch a píšu kamarádovi (který na mě kašle kvůli svojí nechutně žárlivé holce) pozvánku na svůj vlastní pohřeb.

Žena s pistolí

13. července 2011 v 15:21 | Death Mannequin
To byl zase jednou sen, kvůli kterému jsem se skoro bála po probuzení vůbec pohnout... byl až neskutečně skutečný!

Havran

31. května 2011 v 15:55 | Death Mannequin
Včera se mi zdálo (kromě jiného) o tom, že jsem se dokázala proměnit v havrana. Měla jsem na sobě svoje černé oblečení - jako vždy - a moji oblíbenou mikinu. Byla temná, hluboká noc. Někoho jsem doprovázela. Byl to jistě přítel. Ve vzduchu visela směsice napětí, tajemství, mystična a křehkého strachu. Jako kdybych měla strach, aby se o mém tajemství přeměny nikdo nedozvěděl, jinak by mohlo být zle. Ale vždy, když jsem se rozeběhla, zamávala rukama jako křídly, a už jsem letěla tmou jako černý pták, cítila jsem také čerstvý závan příslibu něčeho příjemného, nového a dobrého - ovšem stále se míchající s tím příjemným strachem a napětím. Po dlouhé době to byl další pěkný sen, na který bych nechtěla zapomenout...

Zombie

13. dubna 2011 v 21:00 | Death Mannequin
Asi bych se neměla tolik dívat na filmy...

Zuby

15. února 2011 v 9:53 | Death Mannequin
Vyndala jsem si zuby ze spodní čelisti, protože se mi spousta z nich viklala. Jako by to byla protéza, ale nebyla. Chtěla jsem se jen podívat, co s nimi mám. Pak začaly vypadávat. Vylekalo mě to. Myslela jsem, že vypadávají, protože jsou venku z pusy. Rychle jsem si je tedy strčila zpátky, na své místo. Ale to už mi vypadaly všechny přední (na spodní čelisti). Pak jsem cítila, jak se mi kývou další tři. Ty mi vypadly, měla jsem je pořád v puse a cítila jejich ostré vroubkaté hrany - ty, co jsou normálně schované v dásních - a krev. Všechny tři jsem je vyplivla do dlaně.

Anděl?

2. srpna 2010 v 10:26 | Death Mannequin
Tak po dlouhé době zase jeden můj sen. Ne, že by se mi už žádné nezdály. Jen se mi je sem nechtělo psát. Ale tenhle byl vážně ulítlý. Doslova :D

Kentauří sen

17. listopadu 2009 v 11:23 | Death Mannequin
Ano, dnes se mi zdálo, že jsem kentaur...

Smrt ve snech

9. října 2009 v 15:16 | Death Mannequin
Víte, jak se říká, že když se vám zdá například o tom, že padáte a když se nevzbudíte dřív než dopadnete na zem, tak můžete umřít...? Tak věřte, že to není pravda. Fakt fakt. Já už to přežila několikrát...

Drama

29. září 2009 v 14:51 | Death Mannequin
Musím získat nějakou ampuli, která má zachránit život nějaké smrtelně nemocné ženě. Musím ji zničit. Dát ji nějakému muži.

Konec světa

28. července 2009 v 18:56 | Death Mannequin
Seděla jsem někde u stolu venku, naproti známému. O něčem jsme chtěli mluvit. Byl vlahý letní večer. Nádherný úplněk. Když jsem najednou viděla, jak se měsíc začíná zvětšovat, první se barvil do oranžova a postupně rudl. Byl čím dál větší a najednou bylo světlo jako ve dne. Svítilo pořád víc a víc a zároveň rostla teplota až byla tak vysoká, že se nám na kůži začaly dělat obrovské puchýře a všichni (lidé okolo) jsme řvali bolestí, mozek a vůbec celé tělo se nám vařily za živa. A někde v tom řevu a nesnesitelném horku jsem něco zakřičela ke známému. Myslím, že "Sbohem!" nebo "Promiň!", to už nevím. Najednou všechno začalo pomalu tmavnout a než byla úplná tma, tak jsem se probudila.

Výtahy

17. května 2009 v 12:29 | Death Mannequin
Můj první upíří sen...

Šílenec

23. dubna 2009 v 20:57 | Death Mannequin
Opět zlý sen...

Zlá holčička

2. dubna 2009 v 20:09 | Death Mannequin
Tahle moje dnešní noční můra začala nějak tím, že jsme si pořídili nové auto. Bohužel už si tohle moc nepamatuju. Bydleli jsme někdě úplně jinde. V nějakém krásném velkém domě.
 
 

Reklama