Hry

Little Spider

17. března 2011 v 20:27 | Death Mannequin
Namalujte pavoučkovi cestu tak, aby se dostal k pavučině. Na cestu však máte vymezenou barvu, takže si musíte dát pozor, aby to vystačilo. Někdy budete muset posbírat hvězdičku, aby síť byla dostupná. Ovládání levým myšítkem a tahem, pohyb pavoučka šipkama na klávesnici.

Victorian BMX

6. srpna 2010 v 10:13 | Death Mannequin
Co k tomu dodat...? Snad jen - bavte se ;)

Anticristum

4. srpna 2010 v 14:00 | Death Mannequin
Obdoba Age of War. Můžete si vybrat, zda budete bojovat za stranu dobra nebo zla.

Age of War

4. srpna 2010 v 13:55 | Death Mannequin
Age of War
Strategická dobyvatelská hra. Ubraňte svou základnu a zlikvidujte tu protivníkovu. Ovládání myší.
Když ukážete na hvězdičku, objeví se hodnota, které musíte dosáhnout (červená hodnota vlevo nahoře), aby jste se mohli dostat do další doby (kliknutím na hvězdičku). Za peníze, které vyděláte zabíjením svých nepřátel nakupujete své válečníky, případně děla a místa pro jejich umístění. V průběhu hry je také můžete prodat a nakoupit nová. Speciální útok použijete kliknutím na obrázek pod menu. Ale znovu použitelný je až po určité době (až je celý barevný).Age of War 2
Druhý, o něco náročnější díl. Hlídejte si hodnotu Xp (zelená vpravo dole) - pro postup do další doby - klikněte na postavu nahoře, hned vedle speciálního útoku. Za peníze teď můžete navíc vylepšovat své schopnosti.

Tetris Pit

10. června 2009 v 17:38 | Death Mannequin
Ano, dámy a pánové, je tu krvavá verze tetrisu v mučírně. Ovládání šipkama.
Přeji hodně zdaru ;)

Death Match

7. března 2009 v 13:47 | Death Mannequin
Padající lebky skládejte tak, aby byly v řadě (sloupci) alespoň tři stejné. Hra se zrychluje se zvyšujícím se počtem levelů a navíc se stává obtížnější. Například se vám zúží prostor pro padající lebky apod. Ovládání šipkama.

Happy Halloween

22. února 2009 v 12:17 | Death Mannequin
Klikejte na dvojice či větší skupiny stejných obrázků a ty budou mizet. Ze začátku je to sranda, ale pak se hra zrychlí a budete mít co dělat, abyste to stihli likvidovat. Pak stejně prohrajete!

Nezapomeňte se pak v komentářích pochlubit, do kterého levelu jste se dostali ;)

Ghostscape

13. února 2009 v 16:57 | Death Mannequin
Ghostscape je další ze série duchařských her s jedinečnou zápletkou, které vám nedají spát, dokud nezjistíte, jak se věci opravdu mají. Vypravili jste se totiž na průzkumnou výpravu do opuštěného domu, ve kterém má údajně strašit. Protože jste neohrožený dobrodruh, tak na paranormální jevy nevěříte a duchy považujete za pouhý výplod fantazie labilních jedinců a nebojíte se tedy podstoupit toto dobrodružství zcela sám. Brzy však budete litovat, že jste se do tohoto ošidného podniku vůbec pouštěli. Záhadný dům je totiž opravdu místem, na kterém není něco v pořádku. Snažte se tedy přijít celému tajemství na kloub, ale samozřejmě také vše ve zdraví přežít. Osudy bývalých obyvatel tohoto stavení totiž nebyly nikdy růžové a skončily většinou velmi tragicky. Prohledejte proto každou škvíru a každý kout domu a najděte co nejvíce věcí, které můžete nějak chytře uplatnit. Pokud máte pro strach uděláno, nic vám nebrání se pustit do řešení záhady strašidelného domu ve výborné hře Ghostscape. Po úspěšném dokončení se nezapomeňte pochlubit svým celkovým skóre ostatním hráčům do komentářů ke hře.

Ovládání myší.

Klikni

Ice Breaker

1. srpna 2008 v 14:43 | Death Mannequin
Jednoduchá hra. Škoda, že je tak krátká, docela mě to chytlo XD Levým myšítkem prorážíte zeď.

5 rozdílů

7. srpna 2007 v 9:00 | Death Mannequin
No co dodat. Prostě musíte najít 5 rozdílů a pokud budete hledat tzv. naslepo, nemusí se vám to vyplatit, protože když se netrefíte, ztrácíte jeden život ze čtyř.

Connect 2

24. července 2007 v 9:00 | Death Mannequin
Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám sem tuhle hru dát. Já osobně ji hraji skoro pokaždé, když nemám co dělat a to i přesto, že se mi moc nedaří. Nebo možná právě proto :o) Je to taková primitivní hra, ale (aspoň pro mě) celkem obtížná.
Hledejte dvojice obrázků, které nemusí ležet vždy vedle sebe. Podmínkou je, že cesta mezi těmito obrázky musí být prázdná, a trasa se smí lámat maximálně dvakrát.

Bludiště

27. června 2007 v 9:00 | Death Mannequin
Ovládání šipkama. Cílem hry je dostat se do označeného cíle dřív než protihráč.

Vystřelování voodoo panenky

24. května 2007 v 9:00 | Death Mannequin
Klikněte na tlačítko "JUMP". Poté se na něm změní nápis na "PULL" a až je panenka co nejníž u země, dvakrát na něj poklepejte. Účelem hry je doletět co nejvíš. Dopad už je na vás ;o)

Vlaštovka

18. dubna 2007 v 9:00 | Death Mannequin
Dohoďte vlaštovkou co nejdál. Ovládání myší.

Kuličky

9. ledna 2007 v 17:43 | Death Mannequin
Vyhýbejte se fialovým kuličkám a nasbírejte co nejvíc bodů.

Vrtulník

16. prosince 2006 v 21:52 | Death Mannequin
Když zmáčknete levé tlačítko myši, vrtulník stoupá, když tlačítko pustíte, vrtulník klesne. Vyhněte se překážkám a doleťte co nejdál. V anketě se pochlubte se svým výsledkem ;o)

Dohoď rakví co nejdál

16. prosince 2006 v 21:46 | Death Mannequin
Ovládání je jednoduché: rychle za sebou mačkáte šipku do prava a v červeném poli zmáčknete mezerník. Cílem hry je dohodit rakev co nejdál :o) Hodně štěstí. P.S.: nezapomeňte hlasovat v anketě ;o)
 
 

Reklama