Diskuze

Život jako film

26. října 2014 v 19:36 | Death Mannequin
Kdyby byl váš život film, co by to bylo za žánr? Případně odůvodněte.

Borka s pórkem

13. listopadu 2009 v 17:52 | Death Mannequin
...aneb jakou máte fantazii...

Ano, věřím, že tenhle nekonečný song znáte už nějakou dobu také. Já se k němu po dlouhé době vracím. Můžu ho poslouchat pořád, až do zešílení (jen těžko říct, jestli můžu zešílet ještě víc).

Mám na vás pár zvídavých otázek:
1) Taky vám po čase začíná připadat, že té borce rozumíte?
2) Pokud byla odpověď na první otázku kladná, ptám se co jí rozumíte?*
3) Přemýšleli jste, proč si točí zrovna pórkem?
4) Co způsobilo její dobrou náladu?, ...

* Pevně doufám v to, že nikdo neuslyší rozkaz ve stylu "Zabij všechno živé!" a podobně... ;)

"Upíři"

23. května 2009 v 21:29 | Death Mannequin
Nedávno ke mně dorazila zpráva, že na jedné zábavě došlo k následujícímu: nějaký kluk (zřemě nechtě) propálil jedné holce batoh. Ta na něj vytáhla nůž a sekla ho do zápěstí. Asi se jí to zdálo málo a tak ho řízla ještě jednou. Kluk málem vykrvácel.
Kluk, který chodil s touhle holkou (sama ho znám, dokonce po mně jel), svalil jiného kluka na zem a držel ho, zatímco ona svaleného kousla do krku, div že mu nevyhryzla kus masa.

Té holce je osmnáct a klukovi devatenáct. Myslela jsem, že takoví lidé by už mohli mít alespoň kapku rozumu. Ale tímhle mě opravdu NASRALI!!! (s odpuštěním)
Co si o tom myslíte vy? Já bych je poslala asi rovnou do blázince.

Fyzicky jsou možná vyspělí, ale jejich mentální stránka se zřejmě rovná rozumu malého dítěte. Nedokáží rozlišit realitu od filmu, tudíž jsou buď psychicky labilní nebo mentálně retardovaní (ale viděla bych to na to první). Jinak si to nedokážu vysvětlit...

A jestli si chtějí hrát na upíry, budiž, nikdo jim to nezakazuje, ale jen mezi sebou anebo s těmi, co o to stojí, proboha!

Jen takový malý průzkum

27. června 2008 v 16:00 | Death Mannequin
Jak často sem chodíte? Co vás tady nejvíc zajímá? Co se vám tu nejvíc líbí? Co byste změnili? Byla bych ráda, kdybyste do komentářů napsali odpovědi a třeba i něco navíc. Všem předem děkuji.

Reakce

23. května 2008 v 23:10 | Death Mannequin
Možná trochu přehnaná, ale chtěla bych vědět Váš názor... (a vyzkoušet si, jaké to je, někomu oponovat*)
K nápsání tohoto článku mě podnítila jedna kritika, která se objevila na internetu pár dní poté, co vyšla knížka Upíří polibky: Pokrevní příbuzní. (Článek, na který reaguji.)

Co si o mně myslíte?

18. května 2008 v 18:50 | Death Mannequin
Nadpis tohoto článku mluví snad za vše. Takže piště do komentářů, co si o mně myslíte podle toho, o čem a co píšu na blogu.
Prosím, snažte se vynechat vulgarismy. Takové komentáře smažu. Děkuji.
P.S.: Můžete připsat, co vám tu chybí nebo čeho byste tu chtěli mít víc...

Život je peklo, nemoc očistec a smrt ráj

22. června 2007 v 17:50 | Death Mannequin
Tak jsem se dnes vrátila z nemocnice. Koho zajímá, co mi bylo, klidně mu to řeknu, ale o tom teď mluvit nechci. V nemocnici jsem byla pár dní na pokoji sama a nějakou dobu dokonce i jediná na celém pavilonu, takže bylo dosatek času trochu si zapřemýšlet a přišla jsem na jednu vcelku zajímavou myšlenku, i když krátkou. Probleskla mi jen tak hlavou a abych ji nezapomněla, tak jsem si ji poznačila: Život je peklo, nemoc očistec a smrt ráj.
To by mohlo být i dobré téma pro diskuzi ;o) Takže pokud chcete, zapojte se.

Kondom a AIDS

1. března 2007 v 8:54 | Death Mannequin
No tak tohle je snad ta největší kravina jakou jsem kdy slyšela.
Katolická církev zakazuje používat prezervativy. Tvrdí, že skrz kondomy proniká vir HIV a tudíž by se neměly ani vyrábět, natož používat. Nevěříte? Tak se přesvěčte na vlastní oči.

Hororový maraton

20. ledna 2007 v 10:54 | Death Mannequin
Musím s vámi souhlasit, že filmů je opravdu bezpočet, a tak jsem je omezila pouze na horory. Takže pište do komentářů názvy hororových filmů abecedně sestupně a připište k nim vždy pořadové číslo. Díky :o)
 
 

Reklama
Reklama